REPUBLIKOVÉ FINÁLE ZŠ VE FLORBALE 2007!


Výsledky Kanadské bodování Tresty Statistiky brankářů

Vítejte!

Krátké zpravy:

23.3.07

Jak to všechno dopadlo?

Už od brzkých ranních hodin se rozehrálo utkání o páté místo v kategorii dívek, ve kterém byla úspěšnější děvčata z Kopřivnice, když porazila Brno 3:2 po samostatných nájezdech. Samostatné nájezdy rozhodovaly i v utkání o třetí místo, ve kterém se nakonec radovala ze zisku bronzových medailí děvčata z Liberce, když porazila Most 4:3 TS. Ve finále se proti sobě postavily dva prozatím suverénní týmy Uherského Brodu a Města Touškova. Uherský Brod už v roce 2005 republikové finále hrál, ale tenkrát z toho bylo pouze stříbro. Dnes chtěla děvčata z Brodu zlato a pořádně se pustila do soupeřek z Touškova, které s nimi vydržely držet krok pouze v první třetině. Po konečném výsledku 5:0 tak putuje zlato do Uherského Brodu a ze stříbra se mohou radovat děvčata z Města Touškova.
V kategorii chlapců porazil Šumperk Jihlavu 4:1 a získal tak pátou příčku. V boji o bronz po velké bitvě zvítězil Rakovník nad Strmilovem 3:2. Ve finále, které bylo ve všech třetinách velmi vyrovnané, musely rozhodovat samostatné nájezdy. Když Kopřivnice využila první tři nájezdy a hoši z Karlových Varů nedokázali odpovědět, bylo rozhodnuto. Zlato se vrací do Kopřivnice a Karlovy Vary povezou domů stříbrné medaile.
Vyhlášení individuálních cen:
Nejlepší hráčka byla vyhlášena Kateřina Basáková z Mostu, vítězka kanadského bodování je Jana Beštová z Města Touškova, nejlepší střelkyní se stala Kateřina Weisserová z Liberce, nejlepší brankářka je Adriana Mandová z Uherského Brodu. Titul miss turnaje získala Hana Koníčková z Uherského Brodu.
Nejlepším hráčem byl vyhlášen Radim Koutný ze Strmilova, Vítěz kanadského bodování a zároveň nejlepší střelec je Jiří Závodný z Kopřivnice a nejlepším brankářem turnaje se stal Miloš Gojkovič z Karlových Varů.

22.3.07

Den první

V kategorii dívek potvrzuje Uherský Brod roli favorita. Děvčata z jihu Moravy se v zítřejším finále na podruhé pokusí získat zlato. V cestě jim ale stojí stejně suverénní tým a překvapení turnaje Město Touškov. O bronzovou medaili vyzve Liberec Most a o pátou příčku bude bojovat Kopřivnice proti Brnu.
Utkání v kategorii chlapců byla velmi dramatická, plná překvapení a zvratů. Po třetím místě ve skupině se do finále prokousali kluci z Karlových Varů. Soupeřem jim bude domácí Kopřivnice, kterou poženou diváci k zisku dalšího titulu. Finále jenom těsně uniklo Strmilovu, který prohrál v semifinále s Kopřivnicí až po samostatných nájezdech a zítra tak bude bojovat o třetí místo s Rakovníkem. Boj o páté místo svede dohromady družstva Šumperka a Jihlavy

21.3.07

Republikové finále začíná

Dnes od 19 hodin ve sportovní hale ZŠ E. Zátopka začíná slavnostní zahajení turnaje. Srdečně vás všechny zveme!

1.3.07

Už známe všechny účastníky RF ZŠ ve florbale 2007

V kategorii chlapců si účast vybojovaly tyto celky: ZŠ Truhlářská 19 Karlovy Vary, ZŠ Strmilov, 3. ZŠ Rakovník, ZŠ Seifertova Jihlava, ZŠ E. Beneše Šumperk a domácí ZŠ E. Zátopka Kopřivnice.
V kategorii dívek se do RF probojovaly týmy: 7. ZŠ Most, ZŠ Město Touškov, ZŠ Ještědská Liberec, Cyrilometodějská církevní ZŠ Lerchova 65 Brno, ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod a domácí ZŠ Alšova Kopřivnice.

1.3.07

Přípravy na RF 2007 vrcholí

Pořadatelé finišují s přípravami na letošní RF ZŠ ve florbale. V těchto dnech spouštíme zkušební provoz internetových stránek, ve kterém nebudou některé části plně funkční. Ostrá verze stránek bude spuštěna v pondělí 19. března.

1.3.07

Republikové finále se vrací do Kopřivnice!

Už potřetí v řadě bude ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice pořádat Republikové finále základních škol ve florbale chlapců a dívek. Turnaj proběhne ve dnech 21. - 23. břžezna 2007.
Slavnostní zahájení pořadatelé naplánovali na středeční podvečer v 19.00 hodin. Ve čtvrtek budou probíhat boje ve skupinách a v odpoledních hodinách odstartují vyřazovací utkání. Pátek bude ve znamení zápasů o konečné umístění a vyvrcholí v 9.50 hodin, kdy začíná finále dívek a hned na to od 10.45 hodin vypukne finále chlapců. obě finálové utkání se budou hrát ve sportovní hale ZŠ E. Zátopka.
Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen proběhne v pátek od 13.00 hodin. Srdečně vás všechny zveme!